Siirry sisältöön

Katto- ja telineasentajan vasara Procat

Tuotenumero: 41177 EAN: 6430058041177 Sisälaatikko: 6 Suositushinta: Tuotemerkki:

Kuvaus

Katto- ja telineasentajan vasara kumisella otepinnalla.

Telineasentajien vasaroita käytetään yleisesti rakennustelineiden kasauksen ja purun apuvälineinä. Vasarassa oleva suippo piikki sopii telineiden koloihin, jonka ansiosta sitä on helppo käyttää vipuna telineen kääntämiseen oikeaan asentoon kokoamista varten. Vasaran lisäksi yleisesti telineiden rakentamisessa käytetään apuvälineinä myös piikkipäisiä räikkiä sekä 22 mm hylsyjä.

Vasarassa oleva kuminen kädensija on liimattu paikoilleen, eikä sitä ole niitattu kiinni. Tämän ansiosta kädensija ei puristu ajan mittaan kokoon eikä halkea.

Ominaisuudet:

  • Rakennustelineiden asentamiseen
  • Kuminen liimattu kädensija

 

Lisätiedot

Paino 850 g (gramma)
Mitat 310 × 170 × 28 mm (millimetri)
Tuotenumero

41177

EAN

6430058041177

Sisälaatikko

6

Myyntipakkauksen tyyli

Tuotetarra

Lisätty valikoimaan

2020-05-13

Nimike SE

Taktäckares och ställningsmontör Procat

Nimike GB

Roofing and Scaffolding Hammer Procat

Avainsanat

telineasentaja, kattomies

Toimittajan tuotenumero

ROOFING HAMMER

Tullinimike

8205200000

Myyntipakkauksen yksikkö

KPL

VALMISTAJA

Toolcatin oma tuotemerkki vuodesta 2003 — laadukkaita työkaluja kilpailukykyisin hinnoin.

Katso koko Procat-valikoima

TUKKUOSTAJALLE

Tuote on pakattu 6 kpl myyntieriin, joten sen voi tilata kokonaisina laatikoina.

Tilausnumero on 41177 ja EAN-koodi 6430058041177 — voit hakea tuotteen kummalla tahansa tai skannaamalla viivakoodin haussa.

Loppuunmyydyt erät voi tilata jälkitoimituksena: toimitamme varastossa olevat heti ja loput erillisenä toimituksena, kun tavara saapuu varastoomme.

Hinnat, varastosaldot ja sopimusalennukset näkyvät kirjautuneille yritysasiakkaille. Yritysasiakkaat ostavat laskulla. Varastotuotteet toimitetaan tyypillisesti 48 tunnissa koko Suomeen. Toimitusaika on normaalisti 1–5 työpäivää lähetystavasta ja sijainnista riippuen.